Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Nowe kierunki

Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami i czasem.

 

 
Jestes tutaj:Home arrow Projekty arrow latoFEST 2008
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
latoFEST - Rozpoczecie lata PDF Drukuj Email
Redaktor: DarkDante   
24.06.2008.
latofest
W dniach 20-21 Czerwca w amfiteatrze strzybnickiego Parku, odbyła się organizowana przez Projekt Strzybnica impreza rozpoczynająca tegoroczne lato. W piątek 20 Czerwca odbył się plenerowy pokaz filmów studenckich, w trakcie którego zaprezentowano również film z sesji fotograficznej kandydatek na Miss Strzybnica 2008.
Na sobotę zaplanowano szereg atrakcji, które zapewniły świetną zabawę od godz. 12.00 do północy.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Program imprezy zawierał między innymi występy przedszkolaków, grupy wokalnej z SP nr 13 oraz absolwentów gimnazjum, którzy wystąpili z autorskim programem. Duże emocje wśród najmłodszych wzbudził konkurs „Tęczowa piosenka”, którego laureatka Wiktoria odjechała z parku nowym rowerkiem. W pojedynku na dowcipy zmierzyli się prowadzący imprezę – Łukasz i Joanna.
Z pierwszym publicznym występem zaprezentowała się Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Zwieńczeniem pierwszej części pikniku był występ śląskiego kabaretu Ferajna Makuli.
Następnie wystąpiły dziewczyny z zespołu Szansa z Młodzieżowego Domu Kultury w Tarnowskich Górach, które rozgrzały publiczność przed finałem Miss Strzybnica 2008. Finał ten cieszył się wielkim zainteresowaniem publiczności, która po brzegi wypełniła trybuny amfiteatru. Nową Miss Strzybnicy została Adriana Wrochna, która jednocześnie otrzymała wręczaną przez Stowarzyszenie nagrodę Miss Fotoakcji. II vice Miss została Wioleta Wieczorek, a I vice Miss Agata Wyleżoł.
Ostatnim punktem programu były koncerty. Na scenie zaprezentowały się kolejno zespoły O’REGGANO i CODA a gwiazdą wieczoru był zespół KOALA BAND. Publiczność świetnie się bawiła. Całkowite szaleństwo ogarnęło wszystkich, gdy ze sceny popłynęły dźwięki piosenki „Obalili Halba”. Na koniec odbyło się jeszcze grupowe foto i pierwszy Lato FEST przeszedł do historii.

Nadmieńmy jeszcze, że w trakcie trwania imprezy w całym parku można było znaleźć wiele dodatkowych atrakcji, były pokazy łucznicze, malowanie twarzy, trampolina, zamek dmuchany, grill i zimne piwko.
Stowarzyszenie Projekt Strzybnica dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy lato FEST. Serdecznie dziękujemy sponsorom i wykonawcom. Gorące podziękowania składamy również tym, którzy w sobotę zjawili się w strzybnickim parku. Duża frekwencja i zadowolone twarze motywują nas do dalszych działań i pracy.
Jednocześnie zapraszamy do galerii projektu , gdzie można znaleźć zdjęcia z pikniku lato FEST. Ponizej trzy filmy nakrecone podczas imprezy.
 
Filmy z imprezy:
 
KOALA BAND - Halba
/realizacja DarkDante/
 
 
 
Final konkursu Miss Strzybnica.com 2008
/realizacja stahoo, montaż brtk/ 
 
 
 
Fotoakcja sesja fotograficzna z udzialem pierwszej dziesiatki kandydatek do tytulu Miss Strzybnica.com 2008
/realizacja brtk/ 
 
 

 
Powyzsze filmy wykonnane zostaly aparatem cyfromym (DarkDante) i telefonem komorkowym (brtk) :) 
 
Zmieniony ( 17.07.2011. )
 

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka