Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Społeczność

Projekt Strzybnica to grupa ludzi, którzy mają pomysł i potrafią go urzeczywistnić. Znudzeni czekaniem na cokolwiek sami wzięliśmy się do roboty. Osób stowarzyszonych dwadzieścia.

 
Jestes tutaj:Home arrow Projekty arrow Marzanna 2008
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Ekologiczna Marzanna 2008 PDF Drukuj Email
Redaktor: Fugazi   
06.04.2008.

konkursKonkurs „Ekologiczna marzanna” zorganizowany przez Stowarzyszenie Projekt Strzybnica i Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 13 w Strzybnicy to po „Grupowym foto” i „Żywej lekcji # 1” trzeci z kolei projekt zrealizowany  w tym roku. Ideą konkursu było zwrócenie uwagi dzieci na sprawy związane z ekologią a także kultywowanie regionalnych tradycji.

Każda z klas miała za zadanie wykonać marzannę z materiałów  przyjaznych  dla środowiska.Trzeba przyznać, że wywiązały się z tego znakomicie. Komisja, w której skład weszli członkowie PS, Dyrekcja oraz przedstawiciele Grona pedagogicznego SP nr 13 po burzliwych naradach wyłoniła zwycieską marzannę. Nagrodę pieniężną w wysokości 400 zł (serdeczne podziękowania dla Oli, która znalazła sponsora) na zakup pomocy szkolnych, dyplom oraz pamiątkowe zdjęcie otrzymała klasa integracyjna Ia. Członkowie Komisji postanowili wyróżnić w formie dyplomu, słodyczy, pamiątkowego zdjęcia oraz „dnia bez pytania” marzannę klasy VIc za walory estetyczne. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w sali gimnastycznej, po czym zwycięskie klasy i przedstawiciele pozostałych klas wraz z opiekunami zorganizowali kolorowy pochód ulicami Strzybnicy, kończący się na boisku szkolnym gdzie pod czujnym okiem Pana Woźnego została spalona zwycięska marzanna.
Zmieniony ( 12.04.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka