Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Społeczność

Projekt Strzybnica to grupa ludzi, którzy mają pomysł i potrafią go urzeczywistnić. Znudzeni czekaniem na cokolwiek sami wzięliśmy się do roboty. Osób stowarzyszonych dwadzieścia.

 
Jestes tutaj:Home arrow Pomoc arrow Dodawanie zdjęć
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Jak dodawać zdjecia do galerii PDF Drukuj Email
Redaktor: Fugazi   
23.02.2008.
Spis treści
Jak dodawać zdjecia do galerii
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6

 

Do galerii Stowarzyszenia Projekt Strzybnica każdy zarejestrowany użytkownik galerii może dodawać zdjęcia. Zasady dodawania zdjeć są omówione w regulaminie galerii. W tym artykule jednak postaram sie opisać jak najprościej sposób przygotowania i dodania zdjęć do galerii.

Zaczynamy od przygotowania zdjęcia, ponieważ każdy użytkownik galerii ma ograniczoną przestrzeń dyskową na naszym serwerze należy wiec wykonane wcześniej zdjęcie pomniejszyć. Operacja taka jest o tyle dobra, że poprzez zmniejszenie jego pojemności zmieniamy również jego rozmiary. Co w pierwszym przypadku ułatwia nam dodanie zdjęcia do galerii (szybciej trwa proces transferu na serwer) po drugie przy odpowiedniej wielkości dodanego zdjęcia oglądający nasze zdjęcia widzi na ekranie monitora całą fotografię i nie musi przesuwać suwaków okna, w którym jest ono wyświetlane.  W tym celu może posłużyć dowolny edytor grafiki wyposażony w odpowiednie narzędzie lub dowolny program do obróbki grafiki takie jak COREL , PHOTOSHOP. 

My w tym przykładzie wykorzystamy program graficzny PHOTOSHOP.


Zmieniony ( 24.02.2008. )
 

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Tutaj znajdziesz

Kto jest online

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka