Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Nowe kierunki

Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami i czasem.

 

 
Jestes tutaj:Home arrow Projekty arrow Grupowe foto
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Grupowe foto PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
20.01.2008.

Pierwsza akcja określona później mianem GRUPOWE FOTO odbyła się 17 kwietnia 2006. „Miejscówka” pojawiło się niejako sama z siebie.
Grupowe male

Nieczynny amfiteatr strzybnicki, czyli zdewastowana muszla koncertowa w zaniedbanym parku, wydała się miejscem idealnym na tego typu działania, na pokazanie, że można w prosty sposób ożywić to wymarłe miejsce. Na pierwszej akcji pojawiło się dwadzieścia kilka osób, głównie pasjonatów fotografii, wspólnie tworzących od około 3 miesięcy zawartość galerii brtk.strzybnica.com, a także ich przyjaciół i znajomych. Późniejszy odzew oraz dyskusja na forum galerii internetowej, będące pokłosiem pierwszej akcji spowodowały, że pojawiły się świeże koncepcje i rewolucyjne jak na tamten czas idee.
 
Grupowe foto 2007 Druga z kolei akcja GRUPOWE FOTO miała miejsce 9 kwietnia 2007. Tym razem w Strzybnickim amfiteatrze spotkali się nie tylko ludzie ze Strzybnicy, ale i z centrum Tarnowskich Gór, dzielnic Lasowice, Osada Jana, Osiedle Przyjaźń, osiedle Fazos, a także z niedalekich Tąpkowic. Pojawiły się konkretne pomysły jak od wspomnianych koncepcji przejść do czynów. Rok 2007 przyniósł akcję Projekt Muszla pozwiązaną z wydarzeniem Dni Strzybnicy 2007 (o Dniach Strzybnicy można przeczytać  w dziale Dni Strzybnicy.
 
Odnowiona muszla Muszla została umyta i odmalowana przez członków Stowarzyszenia, a następnie przez firmę RebelArt został naniesiony na nią obraz, wg projektu Stowarzyszenia, przedstawiający charakterystyczne dla Strzybnicy miejsca czy obiekty. Po tym wydarzeniu w prasie lokalnej pojawiły się informacje na temat Stowarzyszenia, a jego członkowie zaczęli coraz poważniej myśleć o prawnym zalegalizowaniu organizacji, tak aby można było prowadzić działalność zakrojoną na dużo większą skalę.
Mamy nadzieję, iż każdego roku w Wielkanocny poniedziałek, będzie spotykało się nas w Strzybnickim amfiteatrze coraz więcej i więcej, może zapełnimy w końcu trybuny… Do zobaczenia na kolejnym GRUPOWYM FOTO. 
 
Short z Grupowego foto.02
 
 

 
Grupowe foto - galeria zdjęć .
 
Zmieniony ( 17.07.2011. )
 

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka