Stowarzyszenie Projekt Strzybnica

Społeczność

Projekt Strzybnica to grupa ludzi, którzy mają pomysł i potrafią go urzeczywistnić. Znudzeni czekaniem na cokolwiek sami wzięliśmy się do roboty. Osób stowarzyszonych dwadzieścia.

 
Jestes tutaj:Home arrow Projekty
 • Decrease font size
 • Default font size
 • Increase font size
 • default color
 • green color
 • blue color
Stowarzyszeniowe projekty

wittCoz ... projekty, projekty ... jak spiewal nasz prezes WIT podczas Dni Strzybnicy (zdjecie z lewej). Przedstawiamy Wam opisy zrealizowanych dotychczas przez Stowarzyszenie pomyslow - projektow. Mimo to ze istniejemy niezbyt dlugo, mamy juz na swoim koncie pare ciekawych realizacji. Pomysły na jakiś projekt powstają nagle, zazwyczaj jest to jakaś krótka myśl "może by tak zrobić..." potem sa omawiane na naszym forum, ktoś cos doda swojego i pomysł nabiera już wyrażniejszego kształtu.Kiedy już wiemy jak co ma wyglądać, wtedy każdy dostaje określone zadanie do wykonania. Dotychczasowe nasze dwa najwieksze projekty czyli MISS strzybnica.com, wraz z malowaniem muszli, POLECIE udało nam się zordanizować w expresowym tempie. Okres przygotowań na każdą z tych imprez wynosił mniej więcej jednego miesiąca ( ach co to była za konkretna robota :) ).

Naszym pierwszym projektem było zdjęcie grupowe. Poczatkowo była to zwyczajna "Fotoakcja" miejsce do tego celu samo zaistniało, bo gdzie jak nie w parku można było zabrać sporą ilość ludzi do wspólnej fotografii? Fotoakcja ta nabrała jednak formy regularnej (kontynułujemy ten projekt co roku w lany poniedziałek). To właśnie wtedy postanowiliśmy coś zrobić z tym zapomnianym miejscem. Będąc tam każdy z nas odczuwał taką potrzebę. Zdewastowane, opuszczone straszące miejsce, które kiedyś było centrum kultularnym Strzybnicy. Po jakimś czasie postanowiliśmy, że ożywimy to miejsce. To właśnie wtedy narodził się pomysł powstania Stowarzyszenia Projekt Strzybnica. Zdaliśmy sobie sprawę, że nasza dzielnica jest uboga kulturalnie i że ktoś to musi "Pochytać" :) .

Udział w danym projekcie daje nam ogromną satysfakcję z naszych dokonań oraz mobilizuje nas to do dalszych działań !

Więcej na temat naszych dotychczasowych projektów można poczytać w menu obok.

 

 

 

Zobacz więcej

GALERIA Projektu
Galeria

Przegladaj zdjęcia w
galerii Strzybnicy. 

OSTATNIO Dodane
Ostatnio dodane

Kliknij tutaj aby zobaczyc ostatnio
dodane zdjęcia.

 


PROJEKT Gwarki 2010

Gwarki

Dokument Projektu:
Gwarki 2010.
Zdjęcia

FORUM Dyskusyjne
Forum

Podyskutuj na
forum ...

 

TARNOWIDZ Festiwal
Tarnowidz Oficjalna strona

 


Galeria NARYBE'x

Narybex

Galeria zdjec grupy
Narybe'x

Polecamy

Fugazi
Adam Ordon - Galeria zdjęć
Projektant Projektu Strzybnica. Galeria między innymi fotografii koncertowej oraz architektonicznej. Zapraszamy serdecznie! 
 

Fotoakcje

 • FOTOAKCJE - Zdjęcia z Fotoakcji.
  Galerie zdjęć z naszych Fotoakcji
 • Grupowe foto .03 - Marzec 2008
  To juz trzecia fotoakcja Grupowe Foto zorganizowana przez Stowarzyszenie. Tym razem przyszlo ponad 60 osob! Wszystkim obecnym bardzo dziekujemy i zapraszamy na nastepny rok!
 • ŻYWA LEKCJA#1 - Marzec 2008
  Dnia 23.III.2008 grupa Narybe'x (uczniowie z Gimnazjum nr. 5 w Rybnej) biorący udział w fotoakcji wykonali 20 portretów mieszkańcom Żółtych bloków w Strzybnicy przy ulicy Zagórskiej w ramach Żywej lekcji # 1 - PORTRET

 


Nowe kierunki

NOWE KIERUNKI Poszukujemy ludzi działających w różnych dziedzinach, którzy poprowadzą kolejne grupy działające w ramach projektu. Ludzi, którzy chcą z innymi
się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami i czasem.

statystyka